Як це працює

 • 1

  Вибір товару

  Виберіть вподобаний вам товар і відправте нам посилання через форму розрахунку вартості або інший доступний тип зв'язку. Ми розрахуємо вартість доставки з усіма витратами і запропонуємо вам кілька варіантів за ціною і термінами. Ми не обмежуємо замовлення на доставку за кількістю товарів та вартістю. У тому випадку, якщо ви самостійно не змогли знайти потрібний товар, будь ласка, надішліть нам запит із зазначенням назви товару і його короткого опису — у нас великий досвід пошуку товарів і ми будемо раді допомогти вам.

 • 2

  Оформлення замовлення
  і передоплата

  Передоплата включає в себе суму вартості вибраного товару і вартість його доставки по країні в якій він був вибраний. Після внесення 100% передоплати ми викуповуємо вибраний товар і виконуємо його доставку в Україну. У передоплату не включена вартість наших послуг, а також вартість доставки товару в Україну. Для постійних клієнтів існує можливість доставки товарів без внесення передоплати. Більш детально про це можна дізнатися в розділі “Особливості”.

 • 3

  Отримання замовлення
  і оплата послуг

  Замовлені товари приходять до Одеси. Доставка замовлень по Одесі — безкоштовна. Доставка по Україні відбувається через Нову Пошту або інші служби доставки на вибір клієнта. Відправка замовлень з Одеси в місто одержувача відбувається за рахунок клієнта. Після прибуття до Одеси замовлення зважується, ми формуємо звіт і відправляємо його клієнту із зазначенням інформації для повної оплати наших послуг. Оплата наших послуг та доставки вибраного товару в Україну (за вагу) відбувається при отриманні замовлення клієнтом.

Контакти