Інтернет магазини Америки і Європи

Країна

Категорія

Amazon

Amazon - всесвітньо відома інтернет-майданчик торгівлі. Амазон в Україні, на жаль, на даний момент не представлений, але це не заважає нашим співвітчизникам масово робити покупки в закордонних відділеннях.


Майданчик пропонує на вибір 40 категорій товарів. Є серед них і самі купуються, попит на які не залежить від сезону і завжди однаково високий.

eBay

Складно уявити сучасний американський ринок без величезної торговельної площадки eBay. Тут охоче купують як американці, так і жителі інших країн світу. Також не обходить стороною eBay Україна. З кожним роком туди йдуть все більше і більше українських споживачів.

5.11 Tactical

Компанія 5.11 Tactical - американський бренд уніформи для військових, правоохоронних органів, пожежних та інших професій, де потрібна витривала одяг. Також фірмовий магазин 5.11 tactical виробляє одяг для спортсменів і любителів активного відпочинку. Речі компанії витримують складні умови роботи, важкі погодні ситуації. Тактична одяг відрізняється високою стійкістю навіть тоді, коли звичайний одяг мокне, рветься або протирається.

6pm

Американський сайт 6pm - знаменитий інтернет майданчик товарів зі знижками. Тут пропонують чоловічі / жіночі / дитячі речі за цінами, які на 40-70% нижче, ніж спочатку заявив виробник. Також нерідко тут можна знайти брендові речі зі знижками до 70-80%.

Сім мільйонів українців регулярно купують онлайн. Про це говорять дані інституту досліджень ринку GfK Group. Більшість замовлень жителі України роблять на онлайн майданчиках Америки – eBay, Amazon, Carter's, Michael Kors, Victoria’s Secret, GAP. Також нерідко вибирають європейські інтернет магазини Marks & Spencer, Sport Direct, Farfetch, Matches Fashion.

Чому саме шопінг за кордоном:

 • Приємна ціна

Українські продавці завищують вартість брендових товарів в 2-3 рази. Націнка відбувається через те, що речі переходять від посередника до посередника, перш ніж доїдуть в магазин. Кожному посереднику потрібно заплатити за його роботу. Щоб зрештою відбити суму товару з доставкою і отримати хоч якийсь прибуток, продавці змушені збільшувати ціну. Брендові інтернет магазини Америки і Європи продають за оригінальною вартістю від виробника. Їм не потрібна націнка, адже вони нізвідки нічого не везуть і не платять за це.

 • Величезний асортимент

Ринок України обмежений: тут є не всі товари, які у вільному доступі в інших країнах. Ви напевно стикалися з тим, що не могли купити потрібні автозапчастини або елітну косметику в нашій країні. Тоді на допомогу приходив ринок США або країн Європи. Асортимент за кордоном ширше. Наприклад, на одному тільки Amazon 12 мільйонів товарних позицій.

 • Регулярні знижки

В американців круглий рік Чорна п'ятниця. Акції та знижки тут регулярно. Є навіть спеціальні сайти-календарі, які допомагають не заплутатися у всіх розпродажах. Ще в Америці працюють такі майданчики, як 6pm і Macy's. Вони в принципі пропонують одяг, взуття, аксесуари за низькими цінами. Брендові точки продажів зазвичай виділяють розділ під розпродажі – «Sale».

 • Оригінальність і якість

Наша країна переповнена підробками з Китаю і В'єтнаму. Без спеціальних знань не відрізниш, яка перед тобою одяг або взуття – оригінальна або ж якісно підроблена. Сайти американських інтернет магазинів перевіряють вироби на справжність. У них є сертифікати, які можна запросити при замовленні. Якщо робити замовлення безпосередньо у виробника, наприклад, на головному сайті Timberland или Levi’s, питання про оригінальність взагалі відпадає.

сайти iнтернет магазинов сша и европи

Як купити і доставити в Україну

Не всі сайти інтернет магазинів США та Європи пристосовані для шопінгу з України. Деякі не беруть наші банківські карти, багато хто не пропонують доставку в нашу країну. А якщо і пропонують, то не відповідають за посилку: страхувати і вирішувати питання з митницею потрібно самотужки.

Через нюансів і «підводних каменів» доставки з-за кордону, українці звертаються до посередників. Ми 8 років купує й привозить товари в Україну. У нас немає обмежень за розміром, вагою, ціною: ви можете купити взуття, іграшку для дитини, гітару, диван, запчастини для авто. Все привозимо без проблем з митницею. Чи не вимагаємо гроші за наші послуги наперед – тільки після отримання посилки.

Як купувати через «Доставку Плюс»:

 1. Скопіюйте посилання на товар. Вставте посилання в поле для розрахунку вартості доставки на сайті. Чи не знайшли посилання? Напишіть ім'я з характеристикою – ми знайдемо самі. Ці дані також можете надіслати в месенджери або соцмережі.
 2. Заплатіть за товар і за витрати на перевезення по країні, звідки викуповуємо. Гроші перешліть на карту. Якщо ви постійно через нас замовляєте, можете купувати без передоплати. Грошовий ліміт встановимо індивідуально.
 3. Через 2-3 тижні посилка в Одесі. Ви живете в цьому місті? Чудово, доставка додому за наш рахунок! В інші українські міста перешлемо будь поштою по її тарифом.
 4. Після отримання посилки заплатите за наші послуги і пересилання в Україну (за вагу).

Доставка з інтернет магазинів Європи і США

Оперативно купуємо і доставляємо товари з більше 100 зарубіжних майданчиків. Напрацювали свою базу перевірених магазинів, тому підказуємо хороші місця продажів і вберігає від недобросовісних продавців і торгових точок.

Ось каталог магазинів, на яких регулярно замовляє Україна.

 • Amazon
 • eBay
 • Michael Kors
 • Carters
 • Calvin Klein
 • B&H Photo Video
 • Levi's
 • Old Navy
 • Ralph Lauren
 • Anastasia Beverly Hills
 • Versace
 • Tommy Hilfiger
 • Farfetch
 • Mac Cosmetics
 • Razer

Онлайн магазинів дуже багато. З багатьма, які не потрапили до переліку, ми теж співпрацюємо. Щоб дізнатися, чи можна зробити доставку з конкретного магазину, скиньте посилання на товар в месенджер.

«Доставка Плюс» – шопінг без проблем

Оформлення замовлення в іноземній точці продажу, оплата, страховка і митниця – це стомлює і забирає час. Якщо ви зайнята людина або просто не хочете вникати в усі деталі покупок за кордоном, віддайте проблему знаючим людям. Наш сервіс 8 років зайнятий викупом і доставкою з Америки і Європи. Завдяки досвіду робимо все швидко: 2-3 тижні – і посилка у вас.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

 • Покупки без передоплати;
 • Спілкування з магазином;
 • Пошук кращої ціни;
 • Участь в аукціонах;
 • Консультацію без вихідних;
 • Безкоштовну страховку;
 • Для Одеси – безкоштовну доставку по місту.

Кидайте посилання на товар, сплачуйте послуги і більше ні про що не журіться. Пишіть або телефонуйте в будь-який час. Контакти в шапці сайту. Дружньо обслужимо протягом дня.

Контакти