Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Backcountry

Backcountry – магазин товарів для спорту та туризму. Компанія почала роботу з 1996 року. На старті засновники Джим Холланд і Джон Бреза продавали лавинне спорядження зі свого гаража. Бізнес йшов добре, тому в 1997 відкрився перший магазин Backcountry. Сьогодні найпопулярнішою точкою продажу є офіційний сайт компанії – backcountry.com. Щодня туди приходять 10 мільйонів клієнтів. Майданчик продає одяг і спорядження 800 брендів. Є товари для альпінізму, пішого туризму, бігу, велоспорту, йоги, лиж і сноуборду, водних видів спорту, риболовлі та багато чого іншого.

Інтерфейс онлайн магазину простий і зрозумілий. Потрібен базовий рівень англійської. У шапці сайту знаходиться п'ять розділів: «Shop» («Покупки», де речі розділені на категорії – чоловічі, жіночі, бренди, види активності), «Activities» («Активності»), «Destinations» («Напрями»), «Stories» («Історії») й «Built by Backcountry» («Зроблено Backcountry»).

Асортимент:

 • Одяг;
 • Взуття;
 • Аксесуари;
 • Товари для дітей;
 • Спорядження.

Популярні бренди: The North Face, Marmot, Mountain Hard Wear, Salomon, Nike, New Balance, Black Diamond, Stoic, Santa Cruz Bicycles. Є багато спеціалізованих марок, які роблять речі для конкретного виду спорту.

Купувати на Блеккантрі вигідно. Тут величезний асортимент і приємні ціни. Часто проходять акції, розпродажі. У магазині виключно оригінальні товари, тому ви захищені від неякісних підробок. Також компанія співпрацює з відомими спортсменами. Спортсмени тестують речі, пишуть огляди. Все це знаходиться в розділі «Stories».

backcountry

Як доставити в Україну?

Цікавить Backcountry доставка з Америки в Україну? Надійніше всього звернутися до спеціального сервісу! «Доставка Плюс» 8 років викуповує і привозить товари з цього спортивного магазину. З нами ви уникнете складнощів з оформленням замовлення, оплатою, страховкою і митницею. Можете спокійно займатися своїми справами – ми розв'яжемо всі питання і проблеми.

Замовлення на «Доставка Плюс»:

 1. Скопіюйте посилання на товар, вставте його в поле для розрахунку ціни доставки на сайті. Якщо немає посилання, напишіть назву товару з короткою характеристикою. Всі дані також можете надіслати в соцмережі або месенджери.
 2. Сплатіть товар і вартість перевезення по країні, звідки викуповуємо річ. Передоплату відправте на банківський рахунок. Якщо у вас є кілька успішних угод з нашим сервісом, можете купувати без передоплати.
 3. 2-3 тижні – і посилка в Одесі. Жителям цього міста привозимо додому безплатно. В інші міста України відправляємо будь-якою поштою за умовами та тарифами пошти.
 4. Коли отримаєте товар, відправте на карту гроші за наші послуги та пересилання в Україну (за вагу).

Замовляти в Штатах приємно і просто! З нашою допомогою ви швидко отримаєте одяг, спорядження з американського магазину. Ми знаємо всі «підводні камені» доставки, тому в процесі не буде ніяких проблем. Самостійний шопінг закордоном – це челендж. Він вас загартує, але повертатися навряд чи захочеться.

backcountry доставка

Сервіс «Доставка Плюс»

Ми купуємо і привозимо товари з Америки та країн Європи. За час роботи успішно доставили понад 3 тисячі замовлень по Україні. З нами регулярно співпрацює 500+ клієнтів. На відміну від компаній-мейлфорвардерів, робимо замовлення комплексно, а не просто привозимо товар.

Наші безплатні послуги:

 • Викуп без передоплати;
 • Пошук вигідної ціни;
 • Спілкування з магазином;
 • Робота без вихідних;
 • Безплатна страховка;
 • По Одесі – безплатна доставка.

Телефонуйте або пишіть – будемо раді співпрацювати!

Контакти