Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин B&H Photo Video

Мабуть, мало хто з професійних фотографів та операторів, не чув про американський онлайн магазин B&H Photo Video. Тут продаються популярні електронні гаджети для найрізноманітніших цілей: дрони для знімання з висоти, студійне звукове обладнання, приховані камери, біноклі, телескопи, пристрої нічного бачення і ще багато іншого.

З'явившись з маленького сімейного бізнесу на Манхеттені, інтернет-магазин за 45 років роботи розвинувся до великого, всесвітньо відомого майданчика. Сьогодні офіційний сайт bhphotovideo відвідують сотні тисяч клієнтів з Америки та Європи, щоб купити обладнання знаменитих брендів по самій комфортній ціні.

bhphotovideo

Асортимент

На сайті представлені такі розділи:

 • Фотографія – фотоапарати, лінзи, дрони й аерофотознімання, штативи, сумки та чохли;
 • Комп'ютери – ноутбуки, макбуки, iPod, планшети, комп'ютери, компоненти для комп'ютерів;
 • Відео – відеокамери, цифрові кінокамери, студійні, промислові, настільні та побутові камери, камери прихованого спостереження;
 • Освітлення – безперервне і стробоскопічне освітлення, спалахи й світло для камери, модифікатори світла, світлові стійки;
 • Аудіо – бездротові мікрофонні системи, мікрофони, аудіо для відео, студійний запис, комп'ютерне аудіо;
 • Мобільні гаджети – телефони, годинники, аксесуари;
 • ТБ і розваги – телевізори, плеєри, консолі;
 • Спостереження – проєктори та екрани, дошки, мольберти.
 • Оптика – біноклі, телескопи, приціли, нічний і тепловий зір.

Також є окремий розділ використаної («Used») техніки та спеціальних пропозицій по знижках («Specials»). Говорячи про бренди, їх тут величезна кількість. Більшість широко відомі – наприклад, Apple, Canon, Sony, Nikon та інші.

Переваги покупки на bhphotovideo.com

Чому в американському інтернет-магазині вигідніше купувати, ніж в українських торгових точках?

Перш за все, через величезний вибір. Український ринок часто пропонує невеликий асортимент, який навіть і близько не відповідає ринку Штатів. Також важливу роль відіграє ціна – майданчики Америки, зокрема B&H Photo Video, продають обладнання за ціною без націнки, тому, що купують техніку безпосередньо у виробника. Важливою є гарантія справжності. На цьому сайті кожен товар проходить перевірку на справжність, тому тут ви знайдете виключно оригінали.

b&h photo video

B&H Photo Video: доставка в Україну

Оскільки точка продажів не пропонує доставку в Україну, жителі Києва, Одеси, Харкова та інших міст замовляють гаджети за допомогою сервісів-посередників. Це швидко, зручно, надійно. Принаймні, з «Доставкою Плюс&raquo».

Як замовити техніку в Україну?

 1. Залиште посилання на товар в поле для розрахунку ціни на сайті. Також можете кинути посилання в соціальні мережі - директ Facebook або Instagram або в месенджери Viber, Telegram. Не знайшли потрібний гаджет? Надішліть назву і мініопис, і ми розв'яжемо це питання самі.
 2. Внесіть передоплату. Засоби перешліть на карту банку. Сума передоплати – це вартість товару і ціна перевезення по країні, в якій робимо викуп. Якщо ви наш постійний клієнт, можете використовувати можливість викупу без передоплати.
 3. Час доставки – 2-3 тижні.
 4. Посилка приходить до Одеси. Жителям Одеси привозимо додому нашим коштом. В інші міста – пересилання будь-якою поштою за тарифами пошти.
 5. Витрати на наші послуги, доставку в Україну (за вагу) оплачуєте після отримання замовлення.

Чому вигідно купувати через «Доставку Плюс»?

Якщо ви хочете купити на b & hphoto video, неодмінно звертайтеся в наш сервіс викупу і доставки. Ми понад 8 років привозимо товари з цього майданчика і гарантуємо оперативне, якісне обслуговування. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте масу переваг.

 • Можливість купувати без передоплати;
 • Допомога в переговорах з магазином;
 • Допомога в пошуку вигідної ціни;
 • Дружнє спілкування в месенджерах без вихідних;
 • Безплатне страхування;
 • Безплатна доставка по Одесі.

Купуйте кращу фото- і відеотехніку безпосередньо з США разом з «Доставкою Плюс»! З нами ваш шопінг закордоном принесе тільки задоволення і ніяких проблем.

Контакти