Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Dyson

Компанія Dyson – англійський виробник інноваційних побутових приладів. Вона виготовляє пилососи, сушарки для рук, вентилятори і подібні товари. Як говорить засновник Джеймс Дайсон: «Всі ми розчаровані продуктами, які не працюють належним чином». Компанія прагне постійно винаходити та покращувати готову техніку. Бренд вірить: завжди можна зробити те, що буде працювати краще існуючого.

З'явився Dyson в 1992 році. Джеймс Дайсон відкрив компанію на гроші, виручені з продажу його винаходу, – першого у світі пилососа без мішка. Сьогодні компанія продає побутові прилади в 65 країнах світу. Річний прибуток – 488 млн доларів. Найпопулярнішим майданчиком для шопінгу є Дайсон офіційний сайт. Найчастіше купують в американському магазині dyson.com і німецькому dyson.de.

Що купити на сайті

Сайти США і Німеччини між собою схожі. Обидва приємно і лаконічно оформлені. Німецький пропонує інформацію німецькою мовою, американський – англійською. Щоб все розуміти, потрібно володіти базовими знаннями мови або використовувати онлайн перекладач.

У шапці сайту є три розділи, де можна купити техніку: «Пропозиції» (американський «Deals» і німецький «Produkte»), «Магазин» (всюди під назвою «Shop») і «Для бізнесу» («For business» й «Für Unternehmen»).

dyson

Асортимент

 • Пилососи – акумуляторні, вертикальні, каністри, ручні, вакуумні;
 • Прилади для догляду за волоссям – випрямлячі, стайлери, фени, аксесуари;
 • Прилади обробки повітря – очищувачі, зволожувачі, нагрівачі та охолоджувачі;
 • Освітлення – світильники та лампи для роботи за столом;
 • Запчастини та аксесуари для всіх товарів бренду;
 • Товари для бізнесу – сушарки для рук, догляд за волоссям, обробка повітря і т.п.

Доставка в Україну

Багато українців вибирають USA shop або Germany shop замість Dyson Україна. Все через те, що ціни у 2-3 рази нижче, ніж в нашій країні. Вітчизняні точки продажів накручують вартість, оскільки їм потрібно погасити ціну доставки. Брендові прилади в Америці та Німеччині продаються за оригінальною вартістю. Крім того, асортимент закордонних торгових точок ширше. Реально зробити попереднє замовлення нової продукції та не чекати, коли вона з'явиться в Україні.

Щоб купити online на dyson com, dyson de або dyson eu з доставкою в Україну, звертайтеся до нашого сервісу. Ми – посередник між вами та магазином. З нашою допомогою ви насолодитеся шопінгом і не будете думати про викуп і доставку. Вам не доведеться оформлювати замовлення, страхувати товар, розв'язувати питання з митницею – все це ми зробимо самі. В процесі доставки постійно будемо відправляти вам фото, в якому стані замовлення.

dyson україна

Як замовити на «Доставка Плюс»:

 1. Скопіюйте посилання на товар. Вставте його в поле для розрахунку ціни доставки. Якщо немає посилання, надішліть назву з невеликим описом – ми самі знайдемо техніку. Дані аналогічно можна надсилати в месенджери та соцмережі.
 2. Заплатіть за товар. Погасіть витрати за перевезення по країні, звідки викуповуємо прилад. Загальну суму (передоплату) перешліть на банківський рахунок. Якщо ви постійно купуєте через нашу службу, можете купувати без передоплати.
 3. Посилка буде в Одесі через 2-3 тижні. Теж живете в цьому місті? Привеземо вам додому нашим коштом. Якщо живете в іншому місті України, доставляємо будь-якою поштою за її тарифом.
 4. Коли отримаєте посилку в руки, скиньте гроші за наші послуги та пересилання в Україну (за вагу). Ціна наших послуг – 10% від суми замовлення.

Ціни за доставку розраховуємо індивідуально! Детальніше читайте в першому пункті інструкції, яка розміщена вище.

Покупки з «Доставкою Плюс»

Якщо Dyson купити в США або Європі, ви добре заощадите. Якщо побутову техніку придбати ще й через наш сервіс – ви уникнете проблем і отримаєте від шопінгу тільки задоволення.

Ми понад 8 років займаємося викупом і доставкою товарів з-за кордону. Знаємо «підводні камені», вміємо привозити товари без обмежень в ціні/розмірі/вазі. Консультуємо в будь-який час доби.

Наші переваги

 • Покупки без передоплати;
 • Робота без вихідних;
 • Пошук вигідної ціни;
 • Листування з магазином;
 • Участь в аукціонах;
 • Дружнє спілкування;
 • Страховка нашим коштом;
 • Доставка по Одесі нашим коштом.

Надсилайте посилання на побутову техніку, і ми в цей же день розпишемо, скільки буде коштувати доставка. Не соромтеся ставити питання. Будемо раді новим клієнтам. Звертайтеся!

Контакти