Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Guitar Center

Американський магазин Guitar Center почав бізнес в 1959 році з продажу гітар. Через десятиліття він перетворився в одну з найбільших музичних мереж США – 260 торгових точок. Через назву багато хто вважає, що магазин продає тільки гітари. Колись це дійсно було так, але сьогодні Guitar Center пропонує інструменти, обладнання, аксесуари для музикантів різних жанрів і професій. Українці теж нерідко купують тут брендову апаратуру.

Оскільки в Україні немає офіційного магазину, найнадійнішим і зручним майданчиком для шопінгу є guitarcenter.com. Сайт англомовний, тому потрібні базові знання мови або допомога онлайн перекладача. Онлайн магазин має шість розділів: «Departments» («Відділи», де асортимент розділений по каталогах) «Services» («Сервіс», де компанія надає послуги ремонту, оренди тощо) «News» («Новини»), «New Arrivals» («Нові надходження»), «Gift Cards» («Подарункові карти»), «Financing» («Фінансування» – пропозиції, нагороди для вигідної покупки).

Асортимент Guitar Center

 • Гітари та бас-гітари;
 • Підсилювачі та ефекти для гітар;
 • Ударні інструменти;
 • Пристрої звукозапису;
 • Програмне забезпечення;
 • Клавішні інструменти;
 • Мікрофони та мікшери;
 • Гаджети для діджея;
 • Освітлення;
 • Аксесуари;
 • Апаратура для груп і оркестрів.

Брендів багато. Є Fender, Epiphone, Gibson, Spector, Alesis, Ibanez, Apple, Yamaha, Pioneer, Allora і безліч інших. Вибір вражає різноманітністю, тому так багато любителів якісної музики йдуть за покупками в цей онлайн магазин.

 guitar center

Як доставити товар в Україну?

Магазин не пропонує доставку в нашу країну. Багато українців звертаються в сервіси-посередники, які комплексно викуповують і привозять товар безпосередньо з США в Україну. Таким сервісом є «Доставка Плюс». Ми беремо всі питання з оплатою, документами, страховкою, митницею на себе, а ви насолоджуєтеся шопінгом і не хвилюєтеся ні про що.

Інструкція замовлення через «Доставку Плюс»

 1. Скопіюйте посилання на товар і залиште в порожньому полі для розрахунку ціни на сайті. Не змогли знайти чи немає часу шукати посилання? Надайте назву з невеликим описом – ми знайдемо товар самі.
 2. Сплатіть товар і покрийте витрати за перевезення по країні, де відбувається викуп. Це буде вашою передоплатою. Передоплату надішліть на карту. Постійні замовники можуть купувати нашим коштом і оплачувати пізніше.
 3. Протягом 2-3 тижнів посилка буде в Одесі. Якщо живете в цьому ж місті, привеземо безплатно вам додому. Для інших міст – пересилання будь-якою поштою за умовами та тарифами пошти.
 4. Коли отримаєте замовлення, оплатіть наші послуги та доставку в Україну (за вагу).

Як бачите, процес замовлення простий і вимагає мінімальних зусиль.

Ми постійно вдосконалюємось, щоб ваш шопінг був святом, а не завданням з купою проблем. «Доставка Плюс» поспілкується з магазином, знайде кращу вартість музичного інструменту, застрахує вашу посилку своїм коштом і привезе в Україну за 2-3 тижні. Сервіс працює без вихідних. Звертайтеся в будь-який час – відповімо в месенджерах, соцмережах, по телефону. Ми лояльно і гнучко підходимо до клієнтів, завжди знаходимо компроміси.

Замовляйте на Guitar Center разом з нами, і ви уникнете всіх «підводних каменів» шопінгу в США!

Контакти