Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Kia Parts Now

Власники автомобілів Kia люблять купувати товари в цьому інтернет-магазині. KiaPartsNow – постачальник оригінальних запчастин Kia за зниженими цінами. Цей магазин безпосередньо замовляє деталі від бренду спеціально для вас. В результаті ви швидко отримуєте оригінальні автозапчастини.

Kia Parts Now належить корпорації Auto Parts Prime. Корпорація є сімейним бізнесом і десятиліттями торгує справжніми запчастинами та аксесуарами Кіа. У тому числі рідкісними, раритетними та важкодоступними.

Які запчастини Кіа можна купити

Офіційний сайт kiapartsnow.com – зручний майданчик для шопінгу. Лаконічний дизайн поєднується з простою навігацією, що робить покупку навіть для початківця максимально комфортною. Сайт англійською мовою.

Шукати запчастини на Кіа тут досить просто: можете шукати за ідентифікаційним кодом автомобіля або вибрати модель авто і рік, і знайти таким способом. Також можна шукати за ключовими словами. Наприклад, просто вписавши в пошук назву автозапчастини.

запчастини киа

Асортимент:

 • Деталі для двигуна;
 • Запчастини для обробки;
 • Деталі шасі;
 • Електричні частини авто;
 • Запчастини трансмісії;
 • Частини корпуса;
 • Аксесуари для інтер'єру;
 • Прикраси для екстер'єру.

Продаються запчастини Kia на різні моделі машин. Можна легко знайти на Аматі, Боррего, Форте, Ніро і тому подібні. У магазині найширший асортимент. Крім того, одні з найприємніших цін у всій Америці та висока якість обслуговування.

Замовити з доставкою в Україну

Простіше і швидше за все замовити автозапчастини оригінал в Україну через службу-посередника. Наприклад, через «Доставку Плюс». Ми в день замовлення викуповуємо товар і привозимо в Україну вже через пару тижнів. Самі страхуємо, самі розв'язуємо питання з митницею. Вам не потрібно ні про що переживати: просто вибирайте, виконуйте 4 кроки та радійте купівлі.

 1. Виберіть деталь на KiaPartsNow, скопіюйте посилання та додайте в форму для розрахунку вартості доставки. Також надсилайте посилання в месенджери або соцмережі – там ми їх теж приймаємо. Якщо немає посилання, залиште ім'я з коротким описом.
 2. Сплатіть за товар і перевезення по країні, звідки походить викуп. Гроші скиньте на карту. Для постійних клієнтів діє послуга купівлі без передоплати.
 3. Протягом 2-3 тижнів посилка прибуде до Одеси. Якщо ви теж в цьому місті, доставимо безплатно вам додому. В інші міста України перешлемо поштою за її тарифом.
 4. Отримали замовлення в руки? Заплатіть за наші послуги та за доставку в Україну (за вагу).
 5. запчастини на кіа

Посередник «Доставка Плюс»

Ми не перший рік замовляємо і привозимо різні товари з KiaPartsNow в Україні. На відміну від багатьох служб, у нас немає обмежень ні за ціною замовлення, ні за розміром і вагою. Купуйте скільки хочете і за скільки хочете – ціна доставки все одно буде приємною.

Постійним клієнтам ми надаємо можливість купувати без попередньої оплати. Це зручно, коли потрібно швидко викупити товар. Крім того, всім клієнтам безплатно страхуємо посилку, а одеситам на додачу ще й привозимо посилку додому нашим коштом.

Працюємо без вихідних. Замовляйте з 9 до 22 в будь-який день тижня. Проконсультуємо з усіх питань. Якщо потрібно, візьмемо участь за вас в аукціоні та поспілкуємося з магазином або продавцем.

Контакти