Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Musician's Friend

Якщо ви музикант, співак, організатор концертів та інших видів шоу, американський магазин Musician’s Friend магазин дійсно вартий того, щоб стати вашим найкращим другом. Починаючи з 1983 року, компанія продає якісну музичну апаратуру популярних брендів. На сьогодні в асортименті торгової точки 36 тисяч товарів. Американці можуть відвідувати офлайн магазини, тоді як покупцям з-за кордону доступний офіційний сайт – musiciansfriend.com.

Сайт зручний і простий, вимагає базового рівня англійської. Майданчик пропонує три види навігації. Ви можете «Shop by Category» («Купити за категорією»), переглянути й вибрати техніку в «Hot Deals» («Гарячих пропозиціях») або зайти в розділ «The Hub» («Хаб»), де розміщені керівництва та маленькі хитрощі, інтерв'ю з відомими людьми та багато іншого.

Асортимент Musicians Friend:

 • Музичні інструменти – струнні, ударні, клавішні, оркестрові;
 • Гаджети для діджея;
 • Обладнання для звукозапису;
 • Мікрофони та мікшери;
 • Освітлення, сценічні ефекти;
 • Програмне забезпечення;
 • Аксесуари для виступів;
 • Нотні книги та ноти;
 • Одяг з логотипами популярних музикантів.

Бренди – Fender, Roland, Yamaha, Gibson, Korg, Ibanez, Martin, Behringer та інші. Магазин продає оригінальну апаратуру з документами, тому через справжність, на відміну від покупок на Amazon і eBay, можете не хвилюватися.

Українці обирають Musician’s Friend не тільки через гарантії якості. Тут також великий вибір, приємні ціни, гідне обслуговування. Головна причина, на нашу думку, в привабливому асортименті. Магазин стежить за новинками, тенденціями на ринку і пропонує найактуальніші варіанти.

musicians friend

Доставка в Україну

Якщо ви хочете замовити з Musician’s Friend в Україну, наш сервіс допоможе швидко викупити й привезти. Ми надаємо комплексну послугу: всі турботи про документи, оплату, страховку, митницю та інші питаннях беремо на себе. Вам потрібно зробити зовсім небагато – докладніше читайте в інструкції.

Як оформити замовлення через «Доставку Плюс»?

 1. Скопіюйте посилання на товар і помістіть його в порожнє поле для розрахунку суми доставки. Не знайшли посилання? Просто впишіть назву з коротким описом. Ця інформація допоможе нам знайти апаратуру самостійно.
 2. Сплатіть за товар і витрати за перевезення по Америці. Загальну суму киньте на карту. Постійні покупці можуть купити без передоплати.
 3. Чекайте 2-3 тижні. По закінченню цього терміну посилка буде в Одесі. Якщо ви проживаєте в цьому місті, привеземо автомобілем компанії безплатно. Для інших міст України доставка будь-якою поштою за вказаними на пошті тарифами.
 4. Коли отримаєте посилку, сплатіть за наші послуги та пересилання в Україну (за вагу). Оплата на карту або особисто в руки.
 5. Повернення інструментів, техніки можливе протягом 45 днів з моменту покупки. Зворотне пересилання оплачується покупцем і не відшкодовується магазином.

Служба «Доставка Плюс» 8 років привозить з США і країн Європи товари, в тому числі великі та важкі вантажі. Ми працюємо без вихідних, допомагаємо листуватися з магазином, спілкуємося з клієнтами дружньо в месенджерах / соцмережах, страхуємо посилку за свої гроші. Постійним клієнтам можемо купувати речі своїм коштом, а вони виплачують кредит пізніше у зручний час.

Україна, починаючи з маленьких міст і до мегаполісів, вибирає наш сервіс за високу якість – у нас понад 3 тисячі замовлень і 500+ постійних клієнтів. Будемо раді з вами співпрацювати! Пишіть або телефонуйте.

Контакти