Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Porsche Parts Now

Багато власників автомобілів Porsche не обходяться без сайту Circle Porsche Auto Parts. У цьому інтернет-магазині продаються оригінальні запчастини Порше, а також стильні аксесуари. Бренд Circle Porsche – провідний виробник деталей для автомобілів цієї марки.

Компанія працює з 1967 року. З самого початку і до сьогодні вона виготовляє якісні деталі за надійними технологіями. Якщо ви хочете купити оригінальні запчастини Порше недорого і водночас бути абсолютно впевненими у якості, заходьте на сайт самі та приводьте друзів.

запчастини порше

Офіційний сайт: що можна замовити?

porschepartsnow.com – головний сайт для шопінгу. Правда, з України він доступний тільки через VPN.

Вся інформація на майданчику подана англійською мовою. Навігація зручна: можете шукати потрібну деталь або аксесуар за типом запчастин Porsche, за маркою та роком авто або за ідентифікаційним номером транспорту.

Асортимент:

 • Фари;
 • Деталі двигуна;
 • Колеса;
 • Частини корпуса;
 • Автозапчастини Porsche – повітряні фільтри, ремені та шланги, паливні фільтри, масляні фільтри, свічки запалювання, щітки склоочисника;
 • Аксесуари – багажники, килимки, прикраси для коліс, щитки від бруду, зовнішні аксесуари, прикраси для екстер'єру.

Тут вигідно купувати, оскільки є безліч рідкісних та раритетних виробів, які складно знайти в інших магазинах. Навіть майданчик eBay аж ніяк не може похвалитися такою різноманітністю. Крім того, магазин надає гарантію якості. Підробок на майданчику немає. Політика чесна та відкрита.

Купити запчастини Porsche з доставкою в Україну

Якщо шукаєте деталі для моделі Cayenne, Панамера або інших, ви знайдете їх на цій торговій точці. Прямої доставки з сайту в Україну, на жаль, не існує. Щоб купувати без проблем, українці звертаються до служб-посередників.

Наш сервіс покупок в США і Європі «Доставка Плюс» допоможе вам з шопінгом. Ми викупимо і доставимо товар. Крім того, розв'яжемо питання з митницею.

porsche оригінальні запчастини

Як замовити з нашою допомогою?

 1. Зайдіть з VPN на головний сайт Порше та скопіюйте посилання на необхідний товар. Перешліть посилання нам в месенджер або соціальну мережу. Також можете залишити на сайті в спеціальній формі для розрахунку ціни доставки.
 2. Сплатіть за товар і перевезення по країні, звідки викуповуємо замовлення. Загальну суму скиньте на карту. Якщо у вас є 2-3 успішні покупки через нашу службу, можете купувати без передоплати.
 3. Протягом 2-3 тижнів посилка прилетить в Одесу. Жителям Одеси привеземо додому нашим коштом. В інші міста відправимо будь-якою поштою за чинними тарифами.
 4. Коли отримаєте товар на руки, оплатіть наші послуги та доставку в Україну (за вагу). Ціна наших послуг – 10% від загальної суми замовлення.

Послуги обмін/повернення ми не пропонуємо. Але можемо допомогти в форс-мажорних ситуаціях.

Чому «Доставка Плюс» – зручний посередник?

На відміну від аналогічних служб, ми підходимо до справи комплексно: замість вас купуємо, страхуємо, привозимо товар і розв'язуємо питання з митницею. Мейлфорвардери пропонують тільки адресу в США, а все інше замовнику доводиться робити своїми силами.

Ми гарантуємо:

 • Шопінг без передоплати (після 2-3 успішних угод);
 • Ведення листування з магазином;
 • Консультування та приймання замовлень без вихідних;
 • Дружній і лояльний підхід;
 • Безплатну страховку;
 • Доставку по Одесі нашим коштом.

Оформлюйте замовлення вже зараз – позбавте себе від проблем покупок за кордоном! Чекаємо повідомлення в Telegram, Viber, Instagram, Facebook або в формі на сайті.

Контакти