Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин System 76

System76 – популярний американський виробник комп'ютерів, ноутбуків, серверів і неттопів. Також компанія розробляє операційні системи для творчих людей. System76 складається з невеликої команди завзятих ботаніків, які роблять по-справжньому якісну електроніку.

Компанія відкрилася у 2005 в штаті Колорадо під керівництвом Карла Річелла та Еріка Фетцера. Спочатку бренд продавав комп'ютери з операційною системою Linux. Пізніше, після успіху, марка розширила асортимент і перейшла на виробництво безплатного програмного забезпечення. Цікаво, що всі товари System76 називають на честь африканських тварин.

Головний сайт System76: що купити та в чому вигода

Офіційний майданчик system76.com – місце для шопінгу, що має найбільший попит в іноземців. На сайті приємний дизайн з «космічними» зображеннями продукції. Крім того, проста та інтуїтивно зрозуміла навігація.

У шапці онлайн магазину знаходиться 4 розділу, які присвячені основним гаджетам бренду. Таким чином, ви можете купити:

 • Ноутбуки;
 • Системні блоки;
 • Неттопи (мініатюрний аналог нетбука);
 • Сервери;
 • Операційні системи.

Звичайно, придбати електроніку компанії можна на майданчиках Amazon або eBay. Однак, ми рекомендуємо замовляти з головного сайту. Купівля через офіційний інтернет-магазин захистить від шахраїв і підробок. Крім цього, на сайті іноді бувають хороші знижки. Цілком реально купити крутий гаджет System76 за пів ціни.

system76

System76 Україна. Як замовити з доставкою

Якщо плануєте замовляти ноутбук, системний блок або ж неттоп System76 з США в Україну, надійніше звернутися до посередника. Так ви гарантовано отримаєте товар в цілості й схоронності. Та й заощадите багато сил і нервів, адже самостійний шопінг за кордоном – провісник труднощів.

«Доставка Плюс» викупить і доставить будь-який товар в Україну. Вам не доведеться самим оформляти замовлення, вносити оплату, страхувати та розв'язувати проблеми з митницею. Наш сервіс все зробить за вас. Купуйте і насолоджуйтеся життям.

Як замовити через наш сайт:

 1. Ррозмістіть в поле для розрахунку ціни доставки посилання на бажаний гаджет. Не змогли знайти товар? Впишіть назву з невеликою характеристикою. Ці дані також можете надсилати в соцмережі та месенджери.
 2. Внесіть передоплату на банківський рахунок. Сума передоплати складається з вартості товару і ціни перевезення по країні, звідки викуповуємо посилку. Постійні клієнти можуть замовляти без попередньо оплати.
 3. Чекайте 2-3 тижні. За цей час посилка буде в Одесі. Якщо живете в цьому ж місті, доставимо до вас додому нашим коштом. Пересилання в інші міста України відбувається будь-якою поштою за тарифом пошти.
 4. Коли отримаєте товар, заплатіть за наші послуги та доставку в Україну (за вагу). Ціна наших послуг – 10% від загальної суми замовлення.

Вартість доставки в Україну розраховуємо індивідуально!

 system76 україна

Чому з «Доставкою Плюс» зручно купувати за кордоном

Шопінг за кордоном повинен приносити задоволення, а не проблеми. Тому 8 років тому ми відкрили в Одесі сервіс, який допоможе купувати в США і Європі швидко, вигідно і без труднощів.

З нами не потрібно ні про що піклуватися: просто скидаєте посилання на товар або ім'я товару, а ми самі купуємо і привозимо вам додому. Всього 2-3 тижні – і бажана річ у ваших руках.

Наші унікальні пропозиції

 • Викуп без передоплати після 2-3 успішних угод;
 • Пошук кращої ціни та вигідних умов доставки;
 • Робота без вихідних: на зв'язку з 9 до 22 кожен день;
 • Листування з магазином/продавцем;
 • Безплатна страховка посилки;
 • Безплатна доставка по Одесі.

Замовляйте на нашому сайті – купуйте за кордоном по-царськи! Чекаємо посилання на товар з System76 в месенджерах, соцмережах або у формі на сайті.

Контакти