Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Tchibo

Ви напевно знаєте бренд Tchibo як виробника кави та кавових машин. Але у цієї німецької марки є ще один успішний бізнес. В інтернет-магазині Tchibo продається одяг, предмети для дому і саду, спортивні товари та електроніку. Все власного виробництва з високою якістю.

Компанія з'явилася в 1949 році в Гамбурзі. Її відкрила і досі володіє одна з найбагатших династій бізнесменів в Німеччині – сімейство Герців. Спочатку бренд займався виключно кавою, пізніше був досвід поширення сигарет. Сьогодні бренд продає продовольчі та непродовольчі товари.

Магазин Tchibo: що купити

Зазирнувши на онлайн майданчик tchibo.de, ви побачите різні товари. Для зручності вони всі розділені на категорії. Правда, щоб зрозуміти, що написано, потрібні базові знання німецької мови або допомога онлайн перекладача.

tchibo

Асортимент:

 • Жіночий та чоловічий одяг – спідня і спальна білизна, футболки, блузки, штани, джинси та інший повсякденний гардероб, а також верхній одяг;
 • Дитячі речі – одяг, іграшки, товари для дитячої кімнати;
 • Будинок і сад – текстиль, прикраси, лампи, меблі, побутова електроніка, пральні машини, грилі, садові меблі та інструменти для саду;
 • Спортивне екіпірування – одяг і обладнання для різних видів спорту;
 • Електроніка – смартфони та планшети, мобільні телефони.

Як бачите, вибір широкий. Це зручно, оскільки на одному сайті можна купити все і відразу, і не витрачати час на пошуки надійних магазинів. А щоб ваша покупка стала надійнішою, ми розповімо як швидко і без проблем замовити доставку в Україну.

Tchibo Україна: як замовити з доставкою

На сайті бренду немає прямої доставки в Україну. Якби навіть і була, повірте, ви б навряд чи замовили – зазвичай це дорого. Навіщо переплачувати, якщо є способи дешевше?

Шанувальники Чібо Де звертаються до сервісів-посередників. Наприклад, в «Доставку Плюс». Наша служба купує і доставляє за клієнта: сама оформлює замовлення та оплачує товар, страхує і розв'язує проблеми з митницею. Ви відпочиваєте, поки ми працюємо.

чібо де

Якщо хочете також, замовляйте через наш сервіс:

 1. Скопіюйте посилання на товар і вставте в поле для розрахунку ціни доставки. Не змогли знайти посилання? Впишіть назву з мініописом. Цю інформацію також приймаємо в месенджерах і соцмережах.
 2. Заплатіть за товар і за перевезення по країні, звідки походить викуп. Загальну суму перешліть на банківський рахунок. Якщо ви регулярно замовляєте з нашою допомогою, можете купувати без передоплати.
 3. Через 2-3 тижні посилка прибуде до Одеси. Живете в Одесі? Доставка до вашого будинку нашим коштом. Якщо проживаєте в іншому місті, пересилаємо будь-якою поштою за тарифом пошти.
 4. Коли отримаєте посилку, оплатіть наші послуги та доставку в Україну (за вагу). Вартість наших послуг – 10% від загальної вартості замовлення.

Вигідний шопінг за кордоном з «Доставкою Плюс»

Наш сервіс займається викупом і доставкою товарів з США та Європи в Україну. Привозимо будь-які вантажі, у тому числі важкі та великі. У нас немає обмежень в ціні замовлення – можете купувати на будь-яку суму, вартість доставки все одно буде приємною.

Переваги сервісу

 • Після 2-3 успішних угод можете купувати без передоплати;
 • Допомагаємо знайти найвигіднішу ціну та умови доставки;
 • Працюємо без вихідних: консультуємо з 09:00 до 22:00 щодня;
 • Безплатно страхуємо посилку;
 • Безплатно доставляємо товар по Одесі.

Замовляйте на сайті, в месенджерах Viber і Telegram або пишіть в соцмережі. Чекаємо ваше посилання на товар!

Контакти