Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин The Pangaia

Бренд Pangaia – виробник одягу, який прагне зберегти навколишнє середовище. Компанія продає жіночу, чоловічу та дитячу одяг. У складі багатьох речей інноваційні тканини: замість бавовни & ndash; волокна з морських водоростей, замість качиного пуху – натуральний квітковий пух.

Компанія ThePangaia з'явилася в 2018 році. Засновники вважають за краще залишатися в тіні і не називають імен. У колективі бренду вчені, художники, дизайнери – люди різних поглядів і професій. Всі вони працюють, щоб врятувати планету і підняти людство на еко-рівень.

Офіційний сайт: що купити

Головний сайт thepangaia.com – основна площадка для покупок онлайн. Інтерфейс простий і лаконічний. Інформація на англійській мові, тому потрібні базові знання мови або онлайн перекладач. У шапці платформи знаходиться всього лише 3 розділу: «Магазин», «Технології», «Мир». У першому є каталоги для чоловіків, дітей і жінок з перерахуванням доступних речей. У другому детально розповідається про технології, які бренд використовує у виробництві. Третій розділ присвячений новинам зі світу компанії.

Асортимент

 • Футболки;
 • Майки;
 • Толстовки;
 • Шорти;
 • Плаття;
 • Пуховики.

Одяг марки добре між собою поєднується, тому ви без проблем зможете скомбінувати модний костюм. Більшість речей з повністю натуральної сировини: морські водорості, квітковий пух, барвники з рослин, овочів і фруктів, фіксація кольору м'ятним маслом. Деякі матеріали з ресайклінгу або апсайклінга – застосовуються перероблений пластик, текстиль і т.п. В майбутньому бренд планує стати 100% натуральним.

Ціни на товари не низькі: за футболку потрібно віддати 150 $, вартість пуховика – 900$. Одяг спортивний та повсякденний. У ній зручно прогулюватися по місту, займатися спортом і відпочивати. Забарвлення базові, нейтральні.

Доставка в Україну

Щоб ThePangaia купити швидко і без проблем, замовляйте еко-вироби через наш сервіс. Ми самі викупимо і доставимо в Україні. Вам не потрібно оформляти і оплачувати замовлення, страхувати, вирішувати питання з митницею. Насолоджуйтесь шопінгом, а всі нюанси покупки ми візьмемо на себе.

Як замовити на нашому сайті:

 1. Скопіюйте посилання на товар. Вставте її в поле для розрахунку ціни доставки. Якщо немає посилання, впишіть назву з коротким описом – ми відшукаємо самі. Інформацію аналогічно можете надсилати в месенджери і соцмережі.
 2. Заплатіть за товар. Погасіть витрати за перевезення по країні, де відбувається викуп. Суму (передоплата) вишліть на банківський рахунок. Якщо ви купуєте через нас регулярно, можете купити без передоплати.
 3. Посилка буде в Одесі через 2-3 тижні. Теж проживаєте в цьому місті? Доставка за наш рахунок вам додому. Якщо живете в іншому українському місті, швидко перешлемо будь поштою по її тарифами.
 4. Коли заберете товар, оплатіть наші послуги і пересилання в Україну (за вагу). Ціна наших послуг – 10% від суми замовлення.

Як бачите, купувати за допомогою «Доставки Плюс» легко і вигідно. Україна не раз до нас зверталася. Ми не обмежуємо в сумі посилки, габаритах або вазі. Привозимо все з мінімальними податками! Ми працюємо без вихідних, тому пишіть або телефонуйте в будь-який час. Будемо раді допомогти.

Контакти