Дізнатися вартість доставки

додати ще

куди вам відповісти?

Готово! Ваш запит успішно відправлений Надіслати ще
Чому купують з нами?
 • Викуповуємо
  без передоплати
  будь-які товари для
  постійних клієнтів
 • Знижуємо
  вартість
  доставки для
  дорогих покупок
 • Працюємо
  без вихідних
  і на зв'язку в зручному
  для вас мессенджері
Розрахувати вартість

додати ще

куди вам відповісти?

Ваш запит успішно відправлений! Надіслати ще
Про магазин Tommy Hilfiger

Томмі Хілфігер починав свій шлях з десятка джинсів-кльош і 120 $ в кишені. Але це було давно, в 1969 році, а сьогодні цей відомий американський бренд – найінноваційніший виробник одягу, аксесуарів, взуття для чоловіків, жінок і дітей.

Не секрет, що Томмі Хілфігера Америка знає переважно через джинси. Це один з ходових товарів марки. Настільки ходовий, що бренд всіляко його вдосконалює. Навіть випускав особливу колекцію штанів Jeans Xplore, оснащених чутливими датчиками, які розуміють, коли ви носите джинси. Чим частіше ви одягаєте, тим більше балів (і більше знижок) приходило в додаток бренду на ваш смартфон.

І це далеко не всі дивовижні інновації Hilfiger USA. Були й курточки з сонячними батареями, і кросівки, надруковані на 3D принтері, і колекції, створені за допомогою штучного інтелекту. Америка завжди із завмиранням серця чекає нові речі дизайнера.

Що можна купити?

 • Одяг;
 • Взуття;
 • Аксесуари;
 • Спідня білизна;
 • Декор для дому.

Існує українська версія офіційного сайту. Правда, купувати з українського майданчика – це вкрай невигідне заняття. По-перше, асортимент дуже поступається асортименту Штатів. Позицій менше, і це помітно навіть неозброєним оком. По-друге, нові колекції з'являються на ньому тоді, коли в Америці вони вже стають старими. Оновлення йде з явним запізненням. По-третє, вартість зазвичай у 2 рази вище, ніж у Томмі Хілфігера USA.

З цих причин багатьох цікавить Tommy Hilfiger доставка з США в Україну. Як викупити брендові речі з Америки та привезти їх без проблем в нашу країну – розповімо в наступному пункті.

tommy hilfiger україна

Tommy Hilfiger Україна: замовлення і доставка

Купівля одягу, взуття, аксесуарів через офіційний сайт бренду та офіційне представництво на Amazon користується найбільшою популярністю серед українців. Правда, викуповувати та привозити своїми силами з-за кордону – важко і вимагає багатьох навичок. Багатьом легше звернутися в спеціальні сервіси, наприклад, «Доставку Плюс», які зроблять все за них.

Як замовити Tommy Hilfiger США?

 1. Залиште посилання на товар в розрахунковому полі на сайті. Також можете надіслати посилання в соц. мережі або месенджери. Якщо не змогли знайти річ, залиште ім'я і невеликий опис.
 2. Внесіть передоплату на банківську карту. У суму включена ціна товару і витрати, які йдуть на перевезення по країні, де здійснюємо викуп.
 3. Доставка триває 2-3 тижні.
 4. Вантаж приходить до Одеси. Якщо ви тут живете, привозимо безплатно додому. До Львова, Києва, Дніпра, Харкова та інших міст – висилаємо будь-якою поштою.
 5. Оплата наших послуг, а також пересилання в Україну (за вагу) відбувається після отримання замовлення.

Як бачите, процедура проста і вимагає від вас мінімальних зусиль. Ви можете насолоджуватися шопінгом і ні про що не хвилюватися, поки ми працюємо для вас.

tommy hilfiger одеса

Наші послуги та плюси сервісу

«Доставка Плюс» вже багато років займається викупом і доставкою з Америки та країн Європи. У нас багато постійних клієнтів, які регулярно роблять покупки. За роки роботи ми привезли понад 3000 успішних замовлень і активно продовжуємо рости, і розвиватися.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами?

 • Можливість купувати без попередньої оплати;
 • Допомогу в пошуку кращої вартості;
 • Допомогу в діалозі з продавцем;
 • Живу консультацію 24/7;
 • Страховку посилки нашим коштом;
 • Одеса – безплатну доставку по місту.

Зацікавилися? Щоб стати нашим клієнтом вже зараз, просто надайте посилання на бажану річ, а далі справа за нами. Нехай ваш шопінг завжди буде на 100% приємним. До речі, разом з нами це гарантовано.

Контакти