Автозапчастини

Запчастини на авто з США

Складно уявити сучасне життя без автомобіля. Він дозволяє швидко добиратися до роботи, відвідувати далеких родичів, подорожувати з сім'єю. Якою б дорогою машина не була, за нею необхідно регулярно доглядати, інакше не уникнути поломок. Якщо ж поломка сталася, купувати надійні запчастини з Америки. Наша служба оперативно привезе в Україну будь-яку деталь.

Особливо актуальним таке пропозиція стане для власників американських марок авто. Ви можете купити нову частину за вигідною вартості. У Штатах нерідко роблять знижки. Крім того, товар там продається без накрутки, чого не скажеш про нашу країну. Отже, замовити деталь на машину з США є вигідним вкладенням для будь-якого гаманця – і самого широкого, і самого вузького.

Популярні американські марки:

 • Chevrolet;
 • Cadillac;
 • Ford;
 • Jeep;
 • Tesla.

Купуйте все необхідне для машини, не встаючи з крісла! Разом з нашим сервісом ходити на шопінг швидко і просто. Читайте наступний пункт, де ми розповімо, як без проблем зробити покупку.

Як купити автозапчастини з США?

Щоб замовити доставку товару (літаком / кораблем) з-за кордону на нашому сайті, не потрібно виконувати багато складних дій. Все просто і зрозуміло! Зробіть 4 кроку – і ви досягли мети:

 1. Визначтеся з видом запчастини і киньте в форму розрахунку, на пошту, Viber або в Skype посилання на продукцію. Якщо не знайшли товар, надішліть запит з назвою і короткою анотацією, і ми знайдемо самі.
 2. Зробіть повну передоплату на карту або в руки. У передоплату входить ціна товару і вартість пересилання по країні, в якій викуповуємо продукцію. Для постійних клієнтів діє можливість купити без попередньої оплати.
 3. Запчастини з США прибувають до Одеси. Для жителів Одеси привозимо під двері безкоштовно. В інші міста пересилаємо Новою Поштою.
 4. Послуги нашої служби і відправка в Україну (за вагу) оплачуються безпосередньо при отриманні товару замовником.

«Доставка Плюс» – сервіс, якому можна довіряти! У нас понад 3000 виконаних замовлень і більше 500 задоволених клієнтів. Індивідуально консультуємо по будь-яких питань, допомагаємо знайти найнижчу ціну, безкоштовно страхуємо продукцію. Україна довіряє нам вже 8 років. Це свідчить про першокласному обслуговуванні, яке з кожним роком покращується.

запчастини з америки

Запчастини для авто з Європи

Німеччина, Великобританія, Італія, Франція та інші країни Європи виготовляють високоякісні деталі і не поступаються виробництва Штатів. Якщо водите Volkswagen, Renault, Ford, Nissan, Peugeot, Skoda і подібні європейські авто, рекомендуємо доставку з Європи. Вона дешевше, швидше, і, як прийнято вважати, на «рідній землі» автомобіля запчастини для нього найякісніші.

Спосіб оформлення замовлення з Європи через сайт нашої компанії нічим не відрізняється від американського формату, про який йшлося вище. У попередньому підпункті процес детально розписаний. Якщо не читали, пропонуємо ознайомитися. Не забудьте! Замість посилання на американський інтернет магазин, надайте посилання виключно з європейського. Подальша процедура залишиться колишньою.

Доставка відбувається на авто.

ТОП кращих інтернет магазинів

Ми співпрацюємо з перевіреними магазинами, які працюють багато років і зарекомендували себе кращими в ніші. Щоб вам було простіше в пошуку, залишаємо список. Користуйтеся і купуйте без ризиків!

Штати:

 • Auto Parts Warehouse;
 • AutoZone;
 • O'Reilly Auto Parts;
 • Andy's Auto Sport;
 • Advance Auto Parts.

Европа:

 • Euro Car Parts;
 • Mapco;
 • Car Parts Direct;
 • British Parts;
 • Speed Buster.

Чому варто вибрати «Доставку Плюс»?

Наш сервіс пересилання товарів з США і Європи не один в Україні, але тільки у нього є маса переваг, які підштовхують клієнтів звертатися до нас:

 1. Робота з покупцями без вихідних;
 2. Можливість викупу без передоплати (для постійних клієнтів);
 3. Безкоштовне страхування;
 4. Допомога в пошуку кращої ціни;
 5. Безкоштовна доставка під двері в Одесі.

Кожен клієнт для нас VIP. Ми обслуговуємо на високому рівні, і готові відповісти на будь-які ваші питання в будь-який час. Купуйте автозапчастини з Америки і Європи з нами і будете спокійні, і щасливі на кожному етапі співпраці. Ми оперативно привеземо продукцію без найменших ушкоджень і за приємною ціною.

Даруйте щастя собі і коханим. Турботи ми візьмемо на себе!

Контакти